asiakas@somaticstudio.com
(09) 565 88250
ma-pe 7.45-18.30, la 9.30-13.30
asiakas@somaticstudio.com
(09) 565 88250
ma-pe 7.45-18.30, la 9.30-13.30

Aikataulu

Kevätaikataulu on käytössä 7.1.–20.6.2019

Pidätämme oikeuden muutoksiin.
Huom. Aikataulussa voi olla päiväkohtaisia muutoksia.
Tarkista päivän aikataulu ja ilmoittaudu tunneille varausjärjestelmässämme >>täällä

>>Katso hinnasto

•  Päivätunnit 16€  •  • Uusi tunti •

Ma
Laitepilates
keskitaso, Emma
08:00 - 9:00
Laitekuntoutus
perustaso, Minna
9:30-10:30
Laitepilates
perustaso, Sara
11:00 - 12:00
Pilates
Keskitaso, Sara
12:15-13:15
Pro-laite
Laiteohjaajille, Maija
13:00-14:00
Selkäryhmä
Jari-Pekka
15:15-16:15
Laitepilates
keskitaso, Minna
16:30-17:30
Pilates
perus/jatkotaso, Rita
17:00-18:00
Klassinen repertuaari
jatkotaso, Ulla
17:00-18:00
Laitepilates
perustaso, Minna
17:40-18:40
Pilates
keski/perustaso, Rita
18:15-19:15
Laitepilates
perus/keskitaso, Marianne
18:45-19:45
Pilates&Footbic®
Mimmi
19:00-20:00
Ti
Pilates
perustaso, Mika
07:00 - 8:00
Laitepilates
keskitaso, Hely
08:00 - 09:00
Spiraalistabilaatio
Hely
09:30-10:30
Laitepilates
perustaso, Ulla
10:00-11:00
Laitepilates
perustaso, Ulla
11:00 - 12:00
Pilates
keskitaso, Nina
11:00-12:00
Pilates&Footbic®
Nina
12:00-13:00
Selkäryhmä
Mika
16:30-17:30
Laitepilates
keskitaso, Ulla
16:30-17:30
Pilates
keskitaso, Mika
17:35-18:35
Laitepilates
perus/keskitaso, Susanna
17:45-18:45
Pilates
perustaso, Kaisa
18:00-19:00
Laitepilates
perustaso, Kaisa
19.15-20.15
Ke
Laitepilates
keskitaso, Maija
07:00 - 8:00
Laitepilates
perustaso, Emma
08:00 - 09:00
Pilates
perustaso, Ulla
11:00 - 12:00
Laitepilates
keskitaso, Hely
11:15 - 12:15
Spiraalistabilaatio
Hely
12:30 - 13:30
Reformer ENG
perustaso, Johanna F
14.00-15.00
Laitepilates
perustaso, Nina
16:45-17:45
Laitepilates
keskitaso, Riina
18:00-19:00
Pilates & Venyttely
Tuula
18:00-19:15
Jazz pilates
Nina
19:15-20:15
To
SlowFlow jooga
Outi
07:30 - 08:30
Laitepilates
Perustaso, Ulla
8:00-9:00
Kuntoutuspilates
Minna
10:00 - 11:00
Laitepilates
perustaso, Nina
11:00 - 12:00
Pilates
perustaso, Nina
11.30-12.30
Reformer ENG/FIN
Nina
12:15-13:15
Selkäryhmä
Jari-Pekka
15:15-16:15
Pilates
jatkotaso, Jarmo/Nina
16.30-17.30
Laitepilates
perustaso, Riina
17:00-18:00
Pilates
perustaso, Johanna/ Hanna
17.15-18.15
Laitepilates
perus/keskitaso Marianne
18:15-19:15
Pe
Laitepilates (eng)
keskitaso, Johanna F
07:00-08:00
Reformer ENG
perus/keskitaso Johanna F
08:00 - 9:00
Genen kehonhallinta
Jari-Pekka
10:00-11:00
Laitepilates
perustaso, Emma
11:00 - 12:00
Pilates
perustaso, Rita
11:30 - 12:30
Pilates& spiraalistabilaatio
Rita
12:45-13:45
Laitepilates
keskitaso, Hely
13:45-14:45
Laitepilates
keskitaso, Ulla
16:30-17:30
Pilates
Johanna I
16:30-17:30
Pilates & Venyttely
Ulla
17:35-18:50
La
Pilates
keskitaso, Nina
10:00 - 11:00
Laitepilates
perustaso, Nina
11:15 - 12:15
Venyttely 75
Laura / Outi
11:30 - 12:45
Laitepilates
keskitaso, Nina
12:30-13:30
Springboard
Nina
13:30-14:30
Su
Pilates
perustaso, Terhi
15:15-16:15
Spiraalistabilaatio
Terhi
16:30-17:30
Laitepilates
keski/jatkotaso, Ulla
16:30-17:30
GYROKINESIS®
Jessica
17:45-18:45
Lämpovenyttely
Terhi
17:45-18:45
Laitepilates
perustaso, Kaisa
18:00-19:00
Facebook
Twitter
Instagram
In english